10 Najlepszych Miejsc na Sylwester

Podróżowanie sprzyja poznawaniu różnych kultur, sylwester sprzyja też poznawaniu kultury ale nieco innej na każdej części globu ludzie przyjmują go nieco inaczej łączy się to z ich temperamentem a także aktywnością. W niektórych krajach przeważają ludzie pragnący przyjmować go razem na centralnych placach miast w innym ludzie spędzają go przy telewizorze z Przyjaciółmi a zaraz po tym jak skończy się noworoczna odliczanka idą spać a przecież w klubach i restauracjach zabawa się wtedy dopiero rozkręca.

10 Berlin

Berlin jest uznawany obok Pragi i Londynu za najlepsze miejsce na spędzenie sylwestra w Europie, fajerwerki na tle Bramy Brandenburskiej wyglądają naprawdę imponująco, dziesiątki berlińskich nocnych klubów i dyskotek dają niesamowite możliwości dostosowania lokalu do atmosfery i preferowanej przez Ciebie muzyki.sylwester

9 Hel – Jastarnia

Półwysep Helski jest jednym z najpiękniejszych zakątków w Polsce, a oferta Domu Zdrojowego w Jastarnii jest po prostu wyjątkowa i to nie tylko w skali naszego kraju ale jest to jedna z najlepszych ofert na światowym rynku. Przede wszystkim w cenie sylwestra masz mnóstwo dodatkowych usług jak korzystanie z salonu SPA. Ale nie to czyni ofertę wyjątkową, chodzi o to że możecie tu przyjechać z dziećmi Wy będziecie mieli swój szalony Sylwester a Oni swój ( Sylwester dla Dzieci), to jedyna oferta która zawiera tak bogate atrakcje zarówno dla rodziców jak i dla dzieci, pełen profesjonalizm i moje gratulacje, żadna jeszcze polska propozycja wcześniej nie miała szans zaistnieć w pierwszej dziesiątce.

8 Londyn

sylwester w Londynie


7. Las Vegas

Jeśli pragniesz przyjąć nowy rok z celebrytami znanymi ze świata filmu lub muzyki to jest to najlepsze miejsce na świecie. Dwa lata temu odliczała tu ostatnie sekundy starego roku Christina Aguillera a kilka lat wcześniej królowa popu madonna gdy była u szczytu kariery. Disneyland oferuje pokaz fajerwerków które na długo pozostaną Ci w pamięci. Las Vegas to symbol luksusowych kasyn, hoteli, restauracji i klubów, uczestniczenie w nich ludzi sławnych sprawia że filmy z tego Sylwestra są najczęściej pobieranymi plikami w internecie, a wyjazd na Sylwestra w ofercie Turez jest niezwykle tani.

6. Nowy Jork

Jeśli lubisz witać sylwestra razem z milionem innych osób to tylko Sylwester na Times Square zapewni Ci taką niezwykłą atmosferę i poczucie przynależności do społeczności ludzi wręcz z całego globu. Przy placu znajduje się mnóstwo restauracji i klubów więc jeśli nie zależy Ci by Twoje zdjęcia obiegły cały świat możesz bawić się do północy w pobliskim lokalu , następnie przywitać Nowy Rok 2012 w niezwykłej nowojorskiej atmosferze i wrócić do lokalu by bawić się do samego rana.

5. Praga

Świętowanie Nowego Roku w atmosferze średniowiecznej stolicy cesarza Karola jest najlepszym sposobem na spędzenie ostatniego dnia roku wyjątkowo romantycznie, wybierając się do klubu Aloha gdzie przeżyjecie szampańskiego sylwestra możecie zrobić sobie po północy wspaniały spacer mostem Karola i widzieć jak pięknie kolory odbijają się w Wełtawie, a poza zakończonej zabawie zwiedzić przepiękne Stare Miasto, choć radzimy się trochę przespać, po szampańskiej imprezie.

4. Edynburgh

Jeśli nie straszne nam legendy o wikingach i duchach, jeśli lubimy smak whisky i zapach morza, a dźwięki kobzy cenimy sobie nade wszystko, nadchodzącego sylwestra spędźmy w Edynburgu na słynnym festiwalu festiwalu Hogmanay. Trwa cztery dni – od 29 grudnia do 1 stycznia, na ulicach pojawia się nawet 100 tys. osób.

3. Sydney

Sławne fajerwerki na Sidney Harbour tuż obok równie sławnej Sidney Opera w kształcie pierścieni to jest to co oszołamia przybyszów z Ameryki czy Europy. Nowy Rok przypada w Australii w środku lata, więc jak nigdzie jest to kumulacja sezonu letniego i świątecznego a plażowe kluby i puby biją rekordy finansowych zysków, dla wielu osób lubiących łączyć czar sylwestrowej nocy z letnimi igraszkami nie ma na kuli ziemskiej lepszego miejsca.

2. Rio de Janeiro

karnawał Rio de Janeiro


1. Goa

Goa to najpiękniejsza plaża w Azji, jeśli uwielbiasz kino Bollywoodzkie i kulturę indyjską, będziesz wniebowzięty, panującą tu atmosferę to właśnie popularność wciąż rosnąca kultury indyjskiej w tym również tańca i bardzo dobrej kuchni że większość uznała to miejsce za numer jeden na spędzenie nocy sylwestrowej. A sama plaża no cóż nominowana do nagrody Sunny Awards w rankingu najpiękniejszych plaż świata, komentarz wydaje się być zbyteczny.

Artykuł z serwisu Airstar.pl Darmowe artykuły do przedruku

Autor: rafael11055

Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodaj artykuł na Airstar.pl

Brak komentarzy:


Udostępnij:


Tweetnij